shadow

Подяка

Подяку працівникам КП «Запоріжремсервіс», а саме Денисову Віктору Олександровичу — машиніст автовишки та автогідропідіймача 5 розряду автотранспортної служби та Крилову Олегу Веніаміновичу, Трохименко Анатолію Олександровичу — покрівельники рулонних покрівель та покрівель із штучних матеріалів 4 розряду ремонтно-виробничої служби, висловила мешканка будинку 2 по вулиці Сєдова за своєчасно відремонтований козирок...

Подяка

Від мешканців будинку 174а по проспекту Соборному надійшла подяка робітнику з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями, вони дякують за сумлінну роботу та якісне виконання своїх посадових обов’язків.  

Подяка начальнику автотранспортної служби

Надійшла подяка від вдячних мешканців будинку 16 по вулиці Кам’яногірська, вони висловили щиру вдячність начальнику автотранспортної служби Прокоп’єву Олександру Анатолійовичу та безпосередньо всьому колективу, який прийняв участь у прибиранні прибудинкової території.

Подяка робiтнику з комплексного прибирання

На гарячу телефонну лінію Запорізької обласної державної адміністрації, звернулася мешканка будинку 2 по вулиці Сєдова, з питання подяки робітнику з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями, за сумлінне виконання своїх службових обов’язків.

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
*
Генерация пароля