shadow

Житловий будинок в центрі Запоріжжя, постраждалий від ракетного обстрілу, «законсервований»

Працівники комунального підприємства «Запоріжремсервіс» ЗМР завершили роботи з захисту будівельних конструкцій будинку №151 на проспекті Соборному. Споруду, постраждалу внаслідок ворожої атаки, було «законсервовано» відповідно до рекомендацій ДП «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій».

Протягом п’яти місяців на об’єкті виготовили та встановили огорожу, «вкрили» фундамент плитами OSB на ділянці площею більше 140м². Ремонтно-виробничі бригади «Запоріжремсервіс» розбирали та розчищали завали, вивезли 115 т сміття.

На наступному етапі облаштували стропильну систему покрівлі та затягнули плівкою її конструктивні елементи. Загальний обсяг зазначених робіт склав 230 м². У такий же спосіб законсервували 450 м² стін зруйнованих під’їздів.

До ліквідації наслідків руйнувань на Соборному, 151 було залучено 20 працівників КП «Запоріжремсервіс», дев’ять одиниць спецтехніки.

На черзі — житловий будинок по вул. Незалежної України, 67, зруйнований в результаті терористичної атаки 2 березня. «Запоріжремсервіс» розпочинає на об’єкті роботи щодо збереження будівельних конструкцій.

0

Добавить комментарий

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
*
Генерация пароля