shadow

Подяка

Подяку працівникам КП «Запоріжремсервіс», а саме Денисову Віктору Олександровичу — машиніст автовишки та автогідропідіймача 5 розряду автотранспортної служби та Крилову Олегу Веніаміновичу, Трохименко Анатолію Олександровичу — покрівельники рулонних покрівель та покрівель із штучних матеріалів 4 розряду ремонтно-виробничої служби, висловила мешканка будинку 2 по вулиці Сєдова за своєчасно відремонтований козирок...

Подяка

Від мешканців будинку 174а по проспекту Соборному надійшла подяка робітнику з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями, вони дякують за сумлінну роботу та якісне виконання своїх посадових обов’язків.  

Подяка начальнику автотранспортної служби

Надійшла подяка від вдячних мешканців будинку 16 по вулиці Кам’яногірська, вони висловили щиру вдячність начальнику автотранспортної служби Прокоп’єву Олександру Анатолійовичу та безпосередньо всьому колективу, який прийняв участь у прибиранні прибудинкової території.

Подяка робiтнику з комплексного прибирання

На гарячу телефонну лінію Запорізької обласної державної адміністрації, звернулася мешканка будинку 2 по вулиці Сєдова, з питання подяки робітнику з комплексного прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями, за сумлінне виконання своїх службових обов’язків.

Подяки

Надійшли подяки від вдячних мешканців житлових будинків по вулиці Сєдова 2 за сумлінну роботу двірника та по вулиці Яценка 12 за кронування та знесення дерев. Також є подяка за вчасну допомогу архівному управлінню Запорізької міської ради, будівля якого розташована по вулиці Південноукраїнська 3, де на той час відбувалася аварійна...

Подяка

Мешканці будинку 43 по вул. Жаботинського висловили подяку головному інженеру підприємства Сіроусу Сергію Миколайовичу та майстру ремонтно-виробничої служби Гапонову Сергію Володимировичу, за оперативне рішення питання аварійної санітарної обрізки 3-х дерев на прибудинковій території.

Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
*
Генерация пароля