shadow

Відключення світла: чому суми у платіжках не зменшуються

Попри тривалу відсутність електроенергії, зекономити на світлі не виходить. Енергетики пояснюють: чому рахунки не стають меншими, а іноді навіть збільшуються.

Найбільше електроенергії техніка використовує саме у момент відновлення живлення, — наголошують профільні фахівці. Під час запуску холодильники, бойлери тощо споживають у кілька разів більше ресурсу, ніж у звичайному режимі. Оскільки через ГПВ такі ввімкнення відбуваються кілька разів на день, —  суттєво зростає обсяг споживання.

Крім того, у холодну пору року мешканці будинків активніше використовують електроприлади для обігріву та інших побутових потреб.

На суму у платіжках також впливає індивідуальне марнотратне користування й одночасне ввімкнення потужних  електроприладів.

Спеціалісти нагадують: для об’єктивних нарахувань важливо своєчасно подавати показники лічильника та слідкувати за його справністю.

 

 

 

 

 

 

Фото https://goloskarpat.info/society/699621db43a93/

0

Залишити відповідь

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю