shadow

Шановні співвласники багатоквартирного будинку!

Комунальне підприємство «Запоріжремсервіс» Запорізької міської ради повідомляє Вам про наступне.

Внесено зміни до законодавства України щодо включення до обов’язкових послуг з технічного обслуговування та поточного ремонту  внутрішньобудинкових газових мереж у багатоквартирному будинку (Кодекс  газорозподільчих  систем,   Наказ   Мінрегіону   №190

«Про затвердження обов’язкового переліку робіт (послуг)») ,

Для безаварійної експлуатації газових мереж та з метою попередження нещасних випадків при користуванні газом та побутовими газовими приладами, необхідно вчасно виконувати технічне обслуговування та поточний ремонт газових мереж.

У випадку незабезпечення технічного обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових газових мереж, розподіл природного газу на будинок   ПРИПИНЯЄТЬСЯ !    ( «Правила безпеки систем газопостачання» №285 від 15.05.2015).

Для здійснення технічного обслуговування та поточного ремонту газових мереж, співвласникам необхідно переукласти договір про надання послуг з управління будинком  між КП «Запоріжремсервіс» та співвласниками Вашого будинку (Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» стаття 10).

Для цього співвласникам будинку потрібно:

  • вибрати уповноважену особу (осіб) для представництва інтересів співвласників у відносинах з суб’єктом господарювання;
  • прийняти рішення на зборах співвласників щодо включення послуги з технічного обслуговування газових мереж до переліку послуг на управління будинком;
  • оформити своє рішення Протоколом зборів (форма затверджена Наказом Мінрегіону від 25.08.2015 №203).

Для  отримання  роз’яснень  та  консультацій  пропонуємо  Вам  звертатись  до підприємства за адресою: м.Запоріжжя, вул. Добролюбова, 23-А  (пон. — четв. з 8-00 до 17-00, п’ятниця з 8:00 — 15:45, обідня перерва з 12:00 — 13:00) другий поверх, кабінет юридичної служби. Телефони для зв’язку: юридична служба – 0676543107; служба технічного обслуговування та виробництва —  0676543136;     0676543115.

Адміністрація КП «Запоріжремсервіс»

0
Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
*
Генерация пароля