shadow

Зимова єПідтримка. Відбувся черговий етап виплат

Понад 917 млн гривень отримали українці за програмою «Зимова єПідтримка».

Цього разу Уряд виплатив кошти за заявками, поданими через застосунок Дія та відділення банків-партнерів у період з 15 по 27 січня. Загалом це 917,3 тис. заявок, з них майже 239 тис. — виплати на дітей.

 

Подати заявку на «Зимову єПідтримку» можна до кінця лютого 2025 року через застосунок Дія, відділення банків-партнерів та Укрпошту — більше інформації на сайті програми.

 

На що можна витратити кошти?

 

На оплату послуг — комунальних, медичних, освіту, транспорт, мобільний зв’язок, страхування тощо.

Можна купити книги та іншу друковану продукцію, ліки, лікарські засоби та медичні вироби українського виробництва, що продаються в торгових точках, зареєстрованих у програмі. Для зручності створено інтерактивні мапи аптек і книгарень.

Також 1000 грн можна витратити на благодійність або задонатити на ЗСУ.

 

ВАЖЛИВО: відповідно до змін, внесених в законодавство*, одноразова державна грошова допомога “Зимова єПідтримка” та державна грошова допомога “Національний кешбек” під час розрахунку житлових субсидій НЕ враховуються до середньомісячного сукупного доходу сім’ї.

 

 

 

фото з відкритих джерел

0
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю