shadow

Що таке індивідуальний договір і які переваги в його підписанні для мешканців багатоповерхових будинків.

Мешканці кожного будинку мають право укласти зі своєю керуючою компанією, що надає послуги з управління багатоквартирним будинкам індивідуальний договір. Для цього потрібно провести збори мешканців будинку, скласти відповідний протокол, обрати уповноважену особу для підписання індивідуального договору та визначитись з  основними умовами договору, переліком послуг та ціною на послугу.

  • Індивідуальний договір – це самий головний юридичний документ, в якому передбачені всі обумовлені обов’язки обох сторін:
  • по-перше, мешканці самі визначаються з видами виконання робіт, тобто у процесі діалогу обговорюється проблематика будинку, та мешканці, приймаючи колективне рішення, визначають, що для них більш пріоритетне:  ремонт покрівлі, стінових огороджень, під’їздів, інженерних мереж, можливість вирішити не тільки види робіт, але навіть їх обсяги. Мешканцями визначається також і графік їх виконання;
  • по-друге, виходячи з побажань мешканців проводиться розрахунок і визначається ціна на послугу. При цьому це не нав’язаний тариф, а узгоджений з мешканцями.
  • по-третє, керуюча компанія отримує зобов’язання щодо своєчасності та якості виконання робіт, надання послуг передбачених умовами договору. На сьогодні прямі договори передбачають такі розділи, як надання періодичної звітності, умови зворотного зв’язку і взаємодії безпосередньо з кожним співвласником квартири. Активність як письмових, так і телефонних звернень до підприємства зростає — люди виявляють бажання здійснювати управління своїми будинками. За останні місяці керуюча компанія уклала більш 30 нових індивідуальних договорів.

В ціх будинках в першу чергу був обговорений поточний ремонт в під’їздах або вхідної групи, тобто привести в порядок ганок, козирок, вхід і перший поверх під’їзду. З огляду на те,  що мешканці далеко не всіх будинків можуть зібратися і створити ОСББ, особливо через збільшення кількості випадків шахрайства в цій сфері, це один з найбільш ефективних способів дійсно управляти своїм багатоквартирним будинком.

З питань укладення індивідуального договору з Комунальним підприємством  «Запоріжремсервіс» ви можете звертатися:

м. Запоріжжя, вул. Добролюбова,23а за тел. 067-654-31-07.

Часи роботи:      пн., вт., ср., чт. з 08-00 год. до 17-00 год.

птн. з 08-00 год. до 16-45 год.

Обідня перерва: з 12-00 год. до 12-45 год.

0

Автор публикации

не в сети 1 день

reznichenko

-1
Комментарии: 0Публикации: 22Регистрация: 31-01-2017
Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
*
Генерация пароля