Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при Запорізькій обласній військовій адміністрації проводить опитування серед внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Запорізькій області.
Мета опитування — з’ясувати актуальні потреби ВПО й оцінити стан їхньої інтеграції у громадах. Отримані результати допоможуть під час підготовки пропозицій і рекомендацій щодо розроблення та вдосконалення регіональних і місцевих програм підтримки, — наголошують у ЗОВА.
Учасникам пропонують розповісти, з якими труднощами вони стикаються, якої допомоги потребують найбільше та які напрями підтримки варто зробити пріоритетними.
Пройти опитування можна за посиланням: https://forms.gle/FhP4sF5z1wubNq4R7.
Чим більше ВПО долучиться до опитування, тим повніше його результати відображатимуть актуальні потреби людей, які були змушені залишити свої домівки та нині проживають у Запорізькій області.
Закликаємо людей зі статусом ВПО взяти участь в опитуванні та поширити інформацію серед інших переміщених осіб, для яких це може бути важливо.
фото з відкритих джерел
