shadow

Комунальників привітали з професійним святом

У концертному залі імені Глінки Запорізької обласної філармонії пройшли урочистості і святковий концерт з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

У залі зібралися люди, які своєю працею, мудрістю і оперативністю забезпечують тепло і світло у наших оселях, охайність вулиць і комфортні умови життя і праці в населених пунктах Запорізької області. Завдяки саме цим людям нормально функціонують школи, дитячі садки, заклади охорони здоров’я і всіх без винятку інших закладів усіх сфер і галузей господарювання.

До них зі словами поваги і вдячності звернувся заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко, який відзначив, що це свято не тільки комунальників, але й кожного запоріжця.

— Завдяки вам у наших оселях тепло і світло, а вулиці нашого спільного дому – Запоріжжя – охайні і красиві. І зараз, коли ми знаходимося в цьому затишному залі, більшість представників вашої професії знаходяться на своїх робочих місцях, які найчастіше позбавлені комфорту і затишку. І від цього наша запорізька армія комунальників заслуговує на ще більші слова подяки і пошани, — говорив Владислав Марченко. — Комунальні блага стали настільки звичними, що ми дуже рідко замислюємось над тим, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. І сьогодні важко уявити життя міста без цілодобової роботи цих  служб. Часом ми помічаємо вашу роботу і згадуємо вас тільки тоді, коли раптом, аварійно пропадає світло чи тепло, коли трапляються якісь комунальні негаразди на вулицях населених пунктів…

— Та сьогодні свято – і ми щиро бажаємо вам, щоб не було ніяких негараздів. А якщо вони й траплятимуться – зичимо вам мудрості і оперативності у вирішенні проблем!  Хай ваша невтомна і самовіддана робота відгукнеться людською вдячністю. Міцного здоров’я вам і вашим рідним! Хай затишно буде і у ваших оселях! Спасибі вам за тепло і світло, які ви приносите в наші домівки і серця! – зичив заступник голови облради.

Цього року Запорізька обласна рада виділяє рекордну суму на покращення житлово-комунальної інфраструктури регіону. Адже є повне розуміння того, що капіталовкладення в житлово-комунальну інфраструктуру – це комфорт для мешканців і гарантовано оплачувана робота для комунальників.

Завдяки активній комунікації між депутатами і територіями є цілісна картина потреб жителів Запорізької області у сфері водопостачання і водовідведення, у сфері вивезення й утилізації сміття.

У центрі уваги запорізького парламенту – капітальні ремонти і реконструкції водогонів майже у всіх районах області, придбання нових сучасних сміттєвозів та іншої техніки для збирання і переробки сміття.

 

0
Авторизация
*
*
Регистрация
*
*
*
*
Генерация пароля